Fusing

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jeden z unikatowych, wykonywanych ręcznie  wyrobów naszej małej Pracowni Artystycznej. Od wielu lat nasze witraże, mozaiki i inne unikatowe wyroby artystyczne cieszą i umilają życie naszym odbiorcom w kraju i za granicą. Miło nam poinformować, że rozszerzyliśmy nasz profil działalności o szkło artystyczne i użytkowe wykonywane w technice fusingu.

PROPONUJEMY CI  ORYGINALNĄ I UNIKATOWĄ BIŻUTERIĘ DLA WYJATKOWYCH I NIEBANALNYCH KOBIET W PRZYSTĘPNEJ CENIE. DO KOŃCA LISTOPADA WYJĄTKOWA PROMOCJA CENOWA!

Metoda fusingu, polegająca na scalaniu szkła w wysokich temperaturach  pozwala nam na komponowanie unikatowych, niepowtarzalnych wyrobów artystycznych. Dodatkowo połączenie szkła dichroicznego, millefiori oraz innych szklanych elementów ozdobnych, farb szkliwnych i emalii powoduje, że każdy z naszych wyrobów pozwoli jego przyszłej posiadaczce poczuć się wyjątkowo. 

Szkło dichroiczne (opracowane przez NASA), dzięki nakładanym w próżni tlenkom metali daje niesamowite rozbłyski i efekty świetlne! Poprzez załamywanie światła oraz jego odbijanie stwarzają wrażenie mieniących się, wielobarwnych  obrazów przestrzennych.

Różnorodne szklane oponki millefiori powodują, że w tym miniaturowym obrazie odkrywasz ze zdumieniem zatopione kwiaty, motyle, ptaki, ryby i inne symbole, przywołujące wspomnienia miłych lub ważnych w Twoim życiu chwil.

Szklane emalie i farby, wpalane w wysokich temperaturach  pozwalają nam dodatkowo umieścić w tych małych formach artystycznych obrazy i postacie, dodające Twojemu wisiorowi wyjątkowości i uroku.

Nie ma dwóch jednakowych wisiorów, każdy jest sygnowany przez naszą Pracownię, co daje gwarancję oryginalności produktu. Na życzenie naszych klientek wykonujemy też biżuterię personifikowaną, specjalnie projektowaną dla konkretnej osoby lub do konkretnych strojów i projektów.

 Zapraszamy do współpracy Projektantów Mody i Galerie poszukujące wysokiej jakości,  unikatowych wyrobów artystycznych.

 

Każdy kawałek szkła jest pieczołowicie układany ręcznie, tworząc w efekcie unikatowe, małe dzieło sztuki.

Tak naprawdę zdjęcia nie są w stanie w pełni oddać piękna tego wyrobu. Szkło dichroiczne powoduje, że wisior skrzy się i mieni wieloma odcieniami. Prawdziwą głębię, blask i połysk szklanych wyrobów można dostrzec tylko oglądając wyroby osobiście, dlatego zapraszamy do naszej Pracowni.